X.CabrioRallye Lužany 13. – 15.5.2022. Aktualizováno 25.4.2022

 Pozdravení všem přátelům cabrioletů a zvláště těm kteří patří do našeho klubu.

 

Přicházíme s pozvánkou na první letošní pravidelný sraz který se bude již  po desáté konat v kempu Lužany u Jičína ve dnech 13.-15. května 2022.

 

Místo je všem minulým účastníkům známé a celý víkend bude v duchu předešlých ročníků. To znamená že v pátek se během odpoledne sjedeme do kempu Lužany kde máme zajištěnou Kolibu a všechny dobroty které budou mít v nabídce. Posezení u dobrého jídla a pití se opět předpokládá do pozdních nočních hodin, ale zase ne tak dlouho, aby jsme se ráno včas probudili a stihli v 10,00 hodin seřadit svá vozidla a odjet na společnou projížďku Českým Rájem. Plánovaný cíl cesty měla být prohlídka MVE Spálov, která se bohužel nedá uskutečnit, takže bylo nutné vymyslet nové místo což už po devíti letech není tak jednoduché, protože hodně zajímavostí v okolí máme již navštíveno.

 

Naštěstí jsme v Českém Ráji a stále se dají najít zajímavosti kde jsme ještě nebyli.

 

Cílem naší spanilé jízdy bude tentokrát JAWA Muzeum Rabakov ( www.jawa-muzeum.cz ) . Je vzdáleno přibližně 40 km. od Lužan, což znamená asi hodinovou projížďku. Plánovaný odjezd z kempu je v 10,15 hodin.

 

V letošním roce je hodně změn a tak je možné že pozměníme i spanilky a budou výjezdy se společným návratem zpět do kempu. Ke změnám patří nově i to že členové ani návštěvníci už nebudou platit za grilovanou kýtu klubu, ale přímo si ji zakoupí od obsluhy, což nám zjednoduší administrativu a účastníkům kteří grilované nejedí si ho prostě nedají a objednají si cokoliv z nabídky Koliby. Hlavním důvodem této změny jsou problémy, které nastaly v minulém roce když na poslední chvíli řada lidí účast zrušila. Kýta je tedy plně na provozovateli Koliby a doufejme že bude i teplo aby se to dalo uskutečnit.

 

Nově se bude od členů vybírat pouze 50,- Kč. za vozidlo na spanilku a od cizích a návštěvníků 100,- Kč. za vozidlo.

 

Sobotní program po návratu ze spanilky je tradičně volná zábava, návštěvy okolí a posezení u růzých dobrot v družném hovoru, protože většina z nás se přes zimu neviděla. Noční hodiny ukončí hlavní program a v neděli se v dopoledních hodinách budeme pomalu připravovat na odjezdy k našim domovům.

 

Snídaně si každý domluví tak jako v minulých letech po příjezdu na místo v Kolibě. Po dvou letech omezení se zdá že letošní rok bude boj o ubytovací zařízení a to je hlavní důvod proč dříve než jindy přicházím s pozvánkou. V kempech si již nyní lidé zamlouvají pobyty a to už na květen. Ceny chatek jsou domluveny jako předsezonní, stejně jako v minulých letech.

 

Provozovatel kempu se bude snažit pochopitelně maximálně využít kapacity a již mi volal že potřebuje vědět kolik chatek mu zabereme. Mám zamluvené chatky přednostně pro naše členy s tím že bude letos kemp požadovat zálohy.

 

Nejpozdější  termín blokování chatek je maximálně tři týdny před konáním srazu, tak aby v případě neobsazení klubem mohli ještě volné kapacity poskytnout cizím zájemcům. Déle mi je neobsazené rezervovat nebudou. Proto upozorňuji že je nutné aby si všichni kdo chtějí na sraz přijet zavolali do kempu na číslo 605 031 731 , řekli že jedou na cabriosraz a zamluvili si chatku na své jméno a uhradili kempu zálohu. Prosím, nenechávejte to na poslední chvíli !!!

 

Ostatní kteří jezdí s karavanem, obytným autem nebo stanem nemusí nic řešit.

 

Pro milovníky domácích mazlíčků platí že je mohou vzít sebou.

 

Tolik hlavní informace ke srazu. Pokud má někdo dotazy, stačí mi zavolat na 724 275 583 ,nebo napsat na mail: cabrioklub.cr@seznam.cz

 

Pro přihlášení na sraz je nutné vyplnit přihlašovací formulář níže. Na jiné informace nebude brán zřetel.

 

Děkuji za přečtení a všem přeji krásné jarní dny.

Za klub Vás srdečně zve a bude se těšit Miroslav Bašek

 

Informace pro přihlášené uživatele:

Galerie:

Registrovaní účastníci:

Jméno Zpráva Počet osob Pátek Sobota Neděle
AnytekPředsedo, doufám, že jsi objednal počasí2AnoAnoAno
Bažant Václav2AnoAnoNe
BiggerfilUž aby to bylo4AnoAnoAno
Biskorovajný Miro2AnoAnoAno
Dagmar SieglováUž se na všechny těším. P.S.: nejsem robot, ale někdy si tak připadám 🙂1NeAnoAno
Dalibor JirkůvJá + Honzík -))), vemte taky nějaký děti....2AnoAnoAno
Daniell🙂2AnoAnoAno
David ŠtěpánekO0 [][] 002AnoAnoAno
Eva Kandlová Kytaru sebou máme 2AnoAnoAno
Hůlek JosefZRUŠENO/POUZE SE ZASTAVÁME NA KÁVU2NeAnoNe
Jana Rambousková Moc se na Vás těším ❤️❤️ ZRUŠENO/NEPŘIJEDEME1AnoAnoAno
Jaroš Jozefchatička na 2 noci1AnoAnoAno
MartinJarošMoc se těšíme 2AnoAnoAno
Matějka StanislavPouze spanilka2NeAnoNe
Miroslav BašekHurá do nové sezony2AnoAnoAno
Miroslav koukalprovětráme kabria 2x2AnoAnoAno
Pavel MíkaUž se těším2AnoAnoAno
Vláďa ŠvarcUž aby jsme byli v Lužanech 🙂 2AnoAnoAno
Zdeněk a Barbora Frąckiewicz Caravan2AnoAnoAno
Zdeněk OrtJedeme s karavanem a těšíme se.2AnoAnoAno
Zdeněk Rada1NeAnoNe

Editace účastníka srazu

Jméno :
Počet osob :
Budu tam : Pá, So, Ne
Vzkaz :
Jsi robot? (ano/ne) :

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue