Základní informace o vzniku a chodu Cabrio Klubu ČR

Cabrioklub ČR vznikl k počátku roku 2022 jako neoficiální pokračování Cabrioklubu ČR v AČR.

Všichni se mezi sebou osobně známe a jako přátelé se navštěvujeme v soukromí a již dlouhá léta se scházíme i na pravidelných srazech ke kterým využíváme pohostinnosti kempů a společně navštěvujeme zajímavá místa po celé ČRa v plánu jsou i srazy na Slovensku.Pro vysvětlení jak je možné že se scházíme léta a při tom vznikáme k počátku roku 2022 se musím vrátit trochu do minulosti. Část našich členů byla součástí velkého klubu který čítal více jak sto vozidel. Tento klub v roce 2014 přešel pod AČR. Poslední roky se vedly diskuze o odvádění části členských příspěvků do AČR. Nikdy jsme nebyli výdělečný klub a z odvádění těchto poplatků nám nevyplívaly žádné výhody a pouze naši členové odváděli peníze do cizí kasy.Viditelné bylo pouze to že v názvu mohl figurovat dovětek „v AČR“. V roce 2021 se všichni členové klubu dle stanov rozhodli nezaplacením členského příspěvku na rok 2022 ukončit členství v Cabrioklubu ČR v AČR.Vzhledem k tomu že jsme všichni osobní přátelé a i nadále se chceme scházet, budeme do budoucna pokračovat v osobních návštěvách, náhodných výjezdech, ale i srazech pouze jako neoficiální skupina s názvem Cabrioklub ČR a již nebudeme používat koncovku „v AČR“ dle zásady že nechceme používat to na co nepřispíváme.Máme nové logo, samozřejmě i nové samolepky pod RZ a na okna našich vozidel. Tyto webové stránky patří nám a budeme nadále využívat stejně jako s nimi propojený Facebook.Samozřejmě je vítán každý pohodový človíček do naší patry a většinou se k nám přidá někdo kdo se za námi přijel pouze podívat na sraz a zjistil že je mu mezi námi dobře. Pochopitelně ze srazů nikoho nevyháníme i kdyby přijel jen na společné projetí spanilky a ani nikoho  nenutíme aby s námi zůstal v naší partě. Je to každého svobodná volba stejně jako že naše volba je že nemusíme přijmout každého i když toto se ještě nestalo. Vzhledem k tomu že jsme neoficiální a nejsme nikde registrováni, moc zde nenajdete úřední slova jako spolek, předseda, stanovy a podobné úřední názvy. I když pojmenování předseda klubu trochu přetrvává a od roku 2022 vznikla přezdívka „král Miroslav“ .   Vše je u nás založeno na dobrovolnosti, důvěře, dobrých vztazích a v tomto duchu chceme pokračovat i v dalších letech.Účelem klubu je pouze  setkávání přátel a společné výlety.

Informace o možnosti a podmínkách vstupu mezi nás naleznete pod odkazem „Pravidla pro vstup do klubu“.

Samozřejmě nadále platí že naši členové mají přednost před návštěvníky při zajišťování ubytování a mají i možnost kontroly nad chodem klubu.

Věřím že tyto řádky postačí jako základní informace o fungování klubu.

Na naše akce vyvěšujeme upozornění  na facebooku „Cabrioklub ČR a Cabrioklub ČR – přátelé“ .Podrobné pozvánky s přihlašovacím formulářem naleznete vždy s předstihem zde na našem webu.

Komu by snad chyběly jakékoliv odpovědi, stačí zaslat dotaz, zavolat a nebo se za námi přijet podívat.

Přejeme všem přátelům ať se i nadále scházíme,stejně jako v minulých letech.

Miroslav Bašek / král Miroslav

mob: 724 275 583

mail: cabrioklub.cr@seznam.cz

 

 

 

 

 

7 days ago

Cabrioklub ČR
Ahoj. Je konec ledna. Na cabrio vánoce máme obsazeno deset chatek. Zbývá obsadit ještě sedm, abychom měli camp jen pro sebe.A proto chci jen připomenout, že přihlásit se můžete do konce února. Informace jak, jsou napsány v mém minulém příspěvku z 1.1. S přáním hezkého dne Ježíškova kancelář. Iva Micuška Míková ... Zobrazit víceZobrazit méně
Zobrazit na facebooku

2 weeks ago

Cabrioklub ČR
Pro doplnění Romana. Sraz na Slovensku bude v oblasti Jankov Vršek a předběžný termín konání plánujeme na začátek srpna. Podle dostupnosti ubytování upřesníme co nejdříve přesné datum. Přicházel v úvahu hotel, ale vzhledem k cenám se pátrá po kempech. Naše srazy se běžně konají od pátku do neděle, ale tentokrát to i vzhledem ke vzdálenosti a provozu na cestách prodloužíme. Sraz bude začínat příjezdem ve čtvrtek a končit odjezdem v pondělí. Na pátek, sobotu a neděli bude společný program. Dva dny kratší aby jsme měli možnost porozhlédnout se po okolí samostatně a jeden den si společně prodloužíme. Ale to už bych psal podrobnosti které si nechám až do pozvánky kterou vyvěsíme s větším předstihem než je u nás běžné a to i z důvodu že by si někdo chtěl pobyt na Slovensku prodloužit na malou dovolenou. Z důvodu tohoto prodlouženého srazu nebudu ničím nahrazovat zrušený sraz na Mácháči. Děkuji Romanovi za plánování další z nových akcí a budeme se těšit na společné setkání. Za Cabrioklub ČR král Miroslav ... Zobrazit víceZobrazit méně
Zobrazit na facebooku