Základní informace o vzniku a chodu Cabrio Klubu ČR

Cabrioklub ČR vznikl k počátku roku 2022 jako neoficiální pokračování Cabrioklubu ČR v AČR.

Všichni se mezi sebou osobně známe a jako přátelé se navštěvujeme v soukromí a již dlouhá léta se scházíme i na pravidelných srazech ke kterým využíváme pohostinnosti kempů a společně navštěvujeme zajímavá místa po celé ČRa v plánu jsou i srazy na Slovensku.Pro vysvětlení jak je možné že se scházíme léta a při tom vznikáme k počátku roku 2022 se musím vrátit trochu do minulosti. Část našich členů byla součástí velkého klubu který čítal více jak sto vozidel. Tento klub v roce 2014 přešel pod AČR. Poslední roky se vedly diskuze o odvádění části členských příspěvků do AČR. Nikdy jsme nebyli výdělečný klub a z odvádění těchto poplatků nám nevyplívaly žádné výhody a pouze naši členové odváděli peníze do cizí kasy.Viditelné bylo pouze to že v názvu mohl figurovat dovětek „v AČR“. V roce 2021 se všichni členové klubu dle stanov rozhodli nezaplacením členského příspěvku na rok 2022 ukončit členství v Cabrioklubu ČR v AČR.Vzhledem k tomu že jsme všichni osobní přátelé a i nadále se chceme scházet, budeme do budoucna pokračovat v osobních návštěvách, náhodných výjezdech, ale i srazech pouze jako neoficiální skupina s názvem Cabrioklub ČR a již nebudeme používat koncovku „v AČR“ dle zásady že nechceme používat to na co nepřispíváme.Máme nové logo, samozřejmě i nové samolepky pod RZ a na okna našich vozidel. Tyto webové stránky patří nám a budeme nadále využívat stejně jako s nimi propojený Facebook.Samozřejmě je vítán každý pohodový človíček do naší patry a většinou se k nám přidá někdo kdo se za námi přijel pouze podívat na sraz a zjistil že je mu mezi námi dobře. Pochopitelně ze srazů nikoho nevyháníme i kdyby přijel jen na společné projetí spanilky a ani nikoho  nenutíme aby s námi zůstal v naší partě. Je to každého svobodná volba stejně jako že naše volba je že nemusíme přijmout každého i když toto se ještě nestalo. Vzhledem k tomu že jsme neoficiální a nejsme nikde registrováni, moc zde nenajdete úřední slova jako spolek, předseda, stanovy a podobné úřední názvy. I když pojmenování předseda klubu trochu přetrvává a od roku 2022 vznikla přezdívka „král Miroslav“ .   Vše je u nás založeno na dobrovolnosti, důvěře, dobrých vztazích a v tomto duchu chceme pokračovat i v dalších letech.Účelem klubu je pouze  setkávání přátel a společné výlety.

Informace o možnosti a podmínkách vstupu mezi nás naleznete pod odkazem „Pravidla pro vstup do klubu“.

Samozřejmě nadále platí že naši členové mají přednost před návštěvníky při zajišťování ubytování a mají i možnost kontroly nad chodem klubu.

Věřím že tyto řádky postačí jako základní informace o fungování klubu.

Na naše akce vyvěšujeme upozornění  na facebooku „Cabrioklub ČR a Cabrioklub ČR – přátelé“ .Podrobné pozvánky s přihlašovacím formulářem naleznete vždy s předstihem zde na našem webu.

Komu by snad chyběly jakékoliv odpovědi, stačí zaslat dotaz, zavolat a nebo se za námi přijet podívat.

Přejeme všem přátelům ať se i nadále scházíme,stejně jako v minulých letech.

Miroslav Bašek / král Miroslav

mob: 724 275 583

mail: cabrioklub.cr@seznam.cz

 

 

 

 

 

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue