VI. Cabrio rallye

VI.Sraz cabrioletů „Cabrio rallye“ v Pension a kemp „MLÝN“ Velké Losiny

 Rok utekl jako voda a opět je tu čas kdy je třeba se připravit na vše potřebné na VI. sraz kabrioletů „CABRIO RALLYE“. Jaro snad bude v květnu vlídné a v plné síle. Každý z nás se těší na tu dobu, kdy stáhne střechu u svého autíčka a doplní přes zimu tolik postrádanou energii s pohodovou jízdou s větrem ve vlasech.  

Rád bych Vás pozval na květnový sraz cabrioletů pod názvem „VI. Cabrio rallye“ v  Pension a kemp „MLÝN“ Velké Losiny, který je situován v klidném přírodním prostředí na úpatí Hrubého Jeseníku, mezi lesem a říčkou Losinka v obci Velké Losiny. Nedaleko se nachází zámecký park s renesančním zámkem. Nachází se zde také ruční papírna s muzeem. V Rapotíně, který je vzdálen asi 2 km je veteránské muzeum a ZOO park. Hlavní hřeben Jeseníků je vzdálen cca 10 km. V poslední době patří rovněž mezi hojně navštěvované objekty areál přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Tak věřím, že budete plně spokojeni ve Vašich požadavcích na ubytování a restauraci u „ MRÁZKU“ 250 m vzdálenou od kempu.

 

Ubytování: karavan, stan.  Není nutno hlásit předem.  Penzion nebo chatičku je nutno objednat dopředu na tel. číslo 602 722 833 a nahlásit že jedete na cabrio sraz.      

Datum konání: 24. – 26. května 2018

Místo konání: Pension a kemp „MLÝN“ Velké Losiny.

Program:

 Pátek   25. 05. 2018

příjezd účastníků, volná zábava

 Sobota   26. 05. 2018

— 11.00 hodin seřazení vozidel na společnou jízdu.

–  11.30 hodin odjezd na společnou jízdu směrem na Červenohorské sedlo. V plánu je návštěva přečerpávající elektrárny Dlouhé Stráně. Toto bude zaležet na tom, zda obdržíme povolení k vjezdu do zmíněné oblasti. (Pokud bude kdokoliv chtít jet samostatně a ještě se někam podívat, je na jeho rozhodnutí.)

     Pro řádné členy bude v restauraci objednána večeře, která bude  placená  klubem.  Večer volná zábava pod sloganem:

 „Netřeba dělat nic jiného, než být tím, kým jsi. Máš právo cítit se nádherně a užívat si to.“

Neděle   27. 05. 2018

– procházka po lese, česnečka a jiné speciality. Loučení a odjezd domů.

Cena:

poplatek za osobu (registrovaný platící člen) – 150,- Kč

poplatek za auto na spol. jízdu (registrovaný platící člen) – 100,- Kč                                                                                         poplatek za osobu (neregistrovaný člen, návštěvník, rod. přísl.) – 150,- Kč se společnou  večeří  250,- Kč  (není to podmínka, je to dobrovolné)

poplatek za auto na spol. jízdu (neregistrovaný člen , návštěvník)  – 100,- Kč

                                       

 

Tuto vypočtenou částku můžete poslat na č.účtu 2501405056/2010 Fio banka

Informace pro přihlášené uživatele:

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue