VI. Cabrio rallye

VI.Sraz cabrioletů „Cabrio rallye“ v Pension a kemp „MLÝN“ Velké Losiny

 Rok utekl jako voda a opět je tu čas kdy je třeba se připravit na vše potřebné na VI. sraz kabrioletů „CABRIO RALLYE“. Jaro snad bude v květnu vlídné a v plné síle. Každý z nás se těší na tu dobu, kdy stáhne střechu u svého autíčka a doplní přes zimu tolik postrádanou energii s pohodovou jízdou s větrem ve vlasech.  

Rád bych Vás pozval na květnový sraz cabrioletů pod názvem „VI. Cabrio rallye“ v  Pension a kemp „MLÝN“ Velké Losiny, který je situován v klidném přírodním prostředí na úpatí Hrubého Jeseníku, mezi lesem a říčkou Losinka v obci Velké Losiny. Nedaleko se nachází zámecký park s renesančním zámkem. Nachází se zde také ruční papírna s muzeem. V Rapotíně, který je vzdálen asi 2 km je veteránské muzeum a ZOO park. Hlavní hřeben Jeseníků je vzdálen cca 10 km. V poslední době patří rovněž mezi hojně navštěvované objekty areál přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Tak věřím, že budete plně spokojeni ve Vašich požadavcích na ubytování a restauraci u „ MRÁZKU“ 250 m vzdálenou od kempu.

 

Ubytování: karavan, stan.  Není nutno hlásit předem.  Penzion nebo chatičku je nutno objednat dopředu na tel. číslo 602 722 833 a nahlásit že jedete na cabrio sraz.      

Datum konání: 24. – 26. května 2018

Místo konání: Pension a kemp „MLÝN“ Velké Losiny.

Program:

 Pátek   25. 05. 2018

příjezd účastníků, volná zábava

 Sobota   26. 05. 2018

— 11.00 hodin seřazení vozidel na společnou jízdu.

–  11.30 hodin odjezd na společnou jízdu směrem na Červenohorské sedlo. V plánu je návštěva přečerpávající elektrárny Dlouhé Stráně. Toto bude zaležet na tom, zda obdržíme povolení k vjezdu do zmíněné oblasti. (Pokud bude kdokoliv chtít jet samostatně a ještě se někam podívat, je na jeho rozhodnutí.)

     Pro řádné členy bude v restauraci objednána večeře, která bude  placená  klubem.  Večer volná zábava pod sloganem:

 „Netřeba dělat nic jiného, než být tím, kým jsi. Máš právo cítit se nádherně a užívat si to.“

Neděle   27. 05. 2018

– procházka po lese, česnečka a jiné speciality. Loučení a odjezd domů.

Cena:

poplatek za osobu (registrovaný platící člen) – 150,- Kč

poplatek za auto na spol. jízdu (registrovaný platící člen) – 100,- Kč                                                                                         poplatek za osobu (neregistrovaný člen, návštěvník, rod. přísl.) – 150,- Kč se společnou  večeří  250,- Kč  (není to podmínka, je to dobrovolné)

poplatek za auto na spol. jízdu (neregistrovaný člen , návštěvník)  – 100,- Kč

                                       

 

Tuto vypočtenou částku můžete poslat na č.účtu 2501405056/2010 Fio banka

Informace pro přihlášené uživatele:

7 days ago

Cabrioklub ČR
Ahoj. Je konec ledna. Na cabrio vánoce máme obsazeno deset chatek. Zbývá obsadit ještě sedm, abychom měli camp jen pro sebe.A proto chci jen připomenout, že přihlásit se můžete do konce února. Informace jak, jsou napsány v mém minulém příspěvku z 1.1. S přáním hezkého dne Ježíškova kancelář. Iva Micuška Míková ... Zobrazit víceZobrazit méně
Zobrazit na facebooku

2 weeks ago

Cabrioklub ČR
Pro doplnění Romana. Sraz na Slovensku bude v oblasti Jankov Vršek a předběžný termín konání plánujeme na začátek srpna. Podle dostupnosti ubytování upřesníme co nejdříve přesné datum. Přicházel v úvahu hotel, ale vzhledem k cenám se pátrá po kempech. Naše srazy se běžně konají od pátku do neděle, ale tentokrát to i vzhledem ke vzdálenosti a provozu na cestách prodloužíme. Sraz bude začínat příjezdem ve čtvrtek a končit odjezdem v pondělí. Na pátek, sobotu a neděli bude společný program. Dva dny kratší aby jsme měli možnost porozhlédnout se po okolí samostatně a jeden den si společně prodloužíme. Ale to už bych psal podrobnosti které si nechám až do pozvánky kterou vyvěsíme s větším předstihem než je u nás běžné a to i z důvodu že by si někdo chtěl pobyt na Slovensku prodloužit na malou dovolenou. Z důvodu tohoto prodlouženého srazu nebudu ničím nahrazovat zrušený sraz na Mácháči. Děkuji Romanovi za plánování další z nových akcí a budeme se těšit na společné setkání. Za Cabrioklub ČR král Miroslav ... Zobrazit víceZobrazit méně
Zobrazit na facebooku