Sraz na Mácháči 15.-17.7.2022

Přátelé-kamarádi.

Na facebooku již  zmíněný sraz ve Starých Splavech spadá datumově do letní sezony, takže je nutné přihlásit si závazně do konce týdne  místa v  chatkách a uhradit 10% zálohu.Vše má pod taktovkou  Zdeněk Ort ,takže si mu prosím co nejdříve zavolejte na číslo 602 303 437 domluvte si podrobnosti .

 

My dva, Laďka a já, jsme již skoro 3 roky členy volného sdružení přátel kabrioletů a moc se nám mezi Vámi líbí. Proto bychom rádi přispěli, jak se říká, svou troškou do mlýna ,a na letní období, kdy máme mezi akcemi volněji, připravili pro nás všechny jeden víkend ,zvaný třeba KABRIOMÁCHÁČ. Představa je již jasná. Otázkou zůstává, jestli by byl mezi námi PŘÁTELI o tuto akci,na tomto místě,a v tomto termínu zájem.

 

Pátek 15.7.2022

Ubytování kemp Staré Splavy u Máchova jezera/chatičky,karavan,stan/.Možnost koupání, večer posezení a pod.

Sobota 16.7.2022

10.00 odjezd na prohlídku bývalé německé továrny na letadla umístěné ve skalním masivu a v podzemí s odborným výkladem. Pak „spanilka“ v krásné krajině /Č. Kamenice, Kytlice a pod./ s možností oběda a cílem na Panské skále v místě zvaném Varhany. Poté může každý využít volného času ke svým aktivitám a večer se sejdeme v kempu, kde budeme pokračovat v naší oblíbené činnosti/pokec,jídlo,dobře pití/.

Neděle 17.7.2022

Rozcvička,kříšení mrtvých a odjezd domů, popř. k Máchovu jezeru.

 

Je to pouze nabídka pro zpestření letních měsíců s kabrioletem a jestli se líbila,dejte vědět ,abychom mohli vše připravit ke všeobecné spokojenosti.
Přátelé Laďka a Zdeněk

Informace pro přihlášené uživatele:

7 days ago

Cabrioklub ČR
Ahoj. Je konec ledna. Na cabrio vánoce máme obsazeno deset chatek. Zbývá obsadit ještě sedm, abychom měli camp jen pro sebe.A proto chci jen připomenout, že přihlásit se můžete do konce února. Informace jak, jsou napsány v mém minulém příspěvku z 1.1. S přáním hezkého dne Ježíškova kancelář. Iva Micuška Míková ... Zobrazit víceZobrazit méně
Zobrazit na facebooku

2 weeks ago

Cabrioklub ČR
Pro doplnění Romana. Sraz na Slovensku bude v oblasti Jankov Vršek a předběžný termín konání plánujeme na začátek srpna. Podle dostupnosti ubytování upřesníme co nejdříve přesné datum. Přicházel v úvahu hotel, ale vzhledem k cenám se pátrá po kempech. Naše srazy se běžně konají od pátku do neděle, ale tentokrát to i vzhledem ke vzdálenosti a provozu na cestách prodloužíme. Sraz bude začínat příjezdem ve čtvrtek a končit odjezdem v pondělí. Na pátek, sobotu a neděli bude společný program. Dva dny kratší aby jsme měli možnost porozhlédnout se po okolí samostatně a jeden den si společně prodloužíme. Ale to už bych psal podrobnosti které si nechám až do pozvánky kterou vyvěsíme s větším předstihem než je u nás běžné a to i z důvodu že by si někdo chtěl pobyt na Slovensku prodloužit na malou dovolenou. Z důvodu tohoto prodlouženého srazu nebudu ničím nahrazovat zrušený sraz na Mácháči. Děkuji Romanovi za plánování další z nových akcí a budeme se těšit na společné setkání. Za Cabrioklub ČR král Miroslav ... Zobrazit víceZobrazit méně
Zobrazit na facebooku