Sraz na Mácháči 15.-17.7.2022

Přátelé-kamarádi.

Na facebooku již  zmíněný sraz ve Starých Splavech spadá datumově do letní sezony, takže je nutné přihlásit si závazně do konce týdne  místa v  chatkách a uhradit 10% zálohu.Vše má pod taktovkou  Zdeněk Ort ,takže si mu prosím co nejdříve zavolejte na číslo 602 303 437 domluvte si podrobnosti .

 

My dva, Laďka a já, jsme již skoro 3 roky členy volného sdružení přátel kabrioletů a moc se nám mezi Vámi líbí. Proto bychom rádi přispěli, jak se říká, svou troškou do mlýna ,a na letní období, kdy máme mezi akcemi volněji, připravili pro nás všechny jeden víkend ,zvaný třeba KABRIOMÁCHÁČ. Představa je již jasná. Otázkou zůstává, jestli by byl mezi námi PŘÁTELI o tuto akci,na tomto místě,a v tomto termínu zájem.

 

Pátek 15.7.2022

Ubytování kemp Staré Splavy u Máchova jezera/chatičky,karavan,stan/.Možnost koupání, večer posezení a pod.

Sobota 16.7.2022

10.00 odjezd na prohlídku bývalé německé továrny na letadla umístěné ve skalním masivu a v podzemí s odborným výkladem. Pak „spanilka“ v krásné krajině /Č. Kamenice, Kytlice a pod./ s možností oběda a cílem na Panské skále v místě zvaném Varhany. Poté může každý využít volného času ke svým aktivitám a večer se sejdeme v kempu, kde budeme pokračovat v naší oblíbené činnosti/pokec,jídlo,dobře pití/.

Neděle 17.7.2022

Rozcvička,kříšení mrtvých a odjezd domů, popř. k Máchovu jezeru.

 

Je to pouze nabídka pro zpestření letních měsíců s kabrioletem a jestli se líbila,dejte vědět ,abychom mohli vše připravit ke všeobecné spokojenosti.
Přátelé Laďka a Zdeněk

Informace pro přihlášené uživatele:

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts.
Click to show error
Error: Server configuration issue